HAKKIMIZDA

NARBAHÇE BUHARLI ÜTÜ MAKİNALARI 

SPR-MN-2110_detay-01.jpg
SPR-MN-2110 -1.jpg

NARBAHÇE 1987 yılında küçük bir imalat atölyesi olarak İstanbul'da atılan ilk temellerinin üzerinde şimdi 3,500 m2'lik kapalı alanda 245'e varan ürün çeşidi/son teknoloji ile TSE imalat Yeterlilik Belgesi, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, TSEK Kalite Belgesi ve NARBAHÇE firma garanti belgeli ürünlerinin başarısı yükselmektedir.

 

Bugün NARBAHÇE , teknolojinin bizlere sunduğu nimetleri "Teknoloji gizli kalamaz, hep öncüyüz" temel prensibi ile dünyanın en iyi teknolojisini kullanıp sürekli olarak kendini yenileyerek ürünlerini Dünyaya ve Türkiye'ye sunuyor.

Kaliteli sağlam ve TSE - CE - ISO belgeli malzemeleri ürünlerinde kullanan NARBAHÇE  istanbul Bayrampaşa'daki Fabrikası'nda en son teknolojiyi kullanarak çağın teknolojisi ile üstün çalışma gücünden yararlandığı ürünlerini sektörünün ve insanlığın hizmetine sunmaktadır.

Çekirdekten sektörün içinde olan NARBAHÇE  ve bünyesindeki KLIMAKS şirket yöneticileri yükselen bir başarı grafiği sergileyerek 2000'ii yıllara ulaşmıştır. Kuruluşundan bugüne ülke ekonomisine ve insanlığa sağladığı katkının gururuyla geleceğe doğru ilerleyişini emin adımlarla sürdüren NARBAHÇE  ve KLIMAKS MAKINA SANAYi 30'dan fazla ülkeye ihracatı. yurtiçinde en çok tercih edilen marka olma özelliği, TSE belgesi, AR-GE departmanı, yaygın servisi ve bol yedek parçası ile yarınlara ümitle bakmaktadır.

Untitled-1.png

kubilay@klimaksmakina.com.tr

Maltepe Mah Karacabey Sok 

Zeytinburnu , TR 34045 

Gönderdiğiniz için teşekkürler!

  • Whatsapp ıcon
  • Black Instagram Icon